« Eason Jordan, Bagged by Glocal Bloggers | Main | The Most Globalized Town in America »

February 15, 2005

Comments

Jude Nagurney Camwell

Hi, Doug. I found your blog by visiting Jay Rosen's site. I've been blogging since the beginning of 2003.
I hope your ideas about "glocal journalism" will inspire many. I've done some cooperative blogging with Nick Lewis, who shares similar ideas.
http://nicklewis.smartcampaigns.com/
You may wish to visit his site. I'll mention your new blog to him.
I'll be reading. Best of luck.
I'll be sure to link your blog at my site.

Doug McGill

Nice to make your acquaintance, Iddybud. I'll check out Nick's site. Stay in touch!

Doug

christian louboutin

It's so lucky for me to find your blog! So shocking and great! Just one suggestion: It will be better and easier to follow if your blog can offer rrs subscription service.

coornorkadova

Hosting - to użyczanie przez dostawcę usługi internetowej zapasów serwerowni. Jeszcze ściślej definiując polega to na "zarezerwowaniu" daniu do dyspozycji określonej pojemności dysku twardego, na której można składować pliki tworzące istote stron WWW i bądź udostępnienie przestrzeni dysku jako miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna kategoria hostingu to udostępnienie znacznych rozmiarów dysku, a nawet całego serwera bądź kilku - w charakterze fizycznego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udzielenie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla ulokowania różnorodnych form wiadomości osiągalnych przez Internet.Dużo usług hosting jest płatnych. Dlatego nie chcemy Cię kłamać. Nasze usługi hostingrównież są odpłatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w sieci. Dajemy w ofercie hosting na najlepszym poziomie, po najniższej możliwej opłacie. Przekonaj się sam i sprawdź naszą jakość! Inwitujemy na portal internetowy. Nasze usługi hostingteż są niedarmowe, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie Nie jesteś w stanie w to dowierzyć, czy podważasz jeszcze słuszność tego, co tu jest przedstawione? Jak tak to już teraz wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o słuszności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz musiał płacić ogromnych sum za usługi hosting. Jak wpadniesz pierwszy raz na naszą witrynę, wytłumaczymy Ci wszystko. W naszym zbiorze ofert odnajdziesz dużo opłacalnych rabatów dla świeżych gości. Jeśli zaś jesteś naszym wiernym gościem, możesz być pewien, iż będziesz miał możliwość skorzystać z wyjątkowych promocji. Wejdź już teraz na nasz serwis. Zobacz ile możesz zachować pieniędzy w portfelu z nami.
Hosting

GualIllefly

http://pracorada.pl/2011/12/wigilia-pracy/ - wigilia

http://pracorada.pl/2011/12/pomysl-na-biznes-jak-zalozyc-wlasna-firme/ - pomysl na bizneshttp://pracorada.pl/2011/10/zwolnienia-grupowe-szybka-droga-na-bezrobocie/ - zwolnienia grupowe

tyncOppon

Angry Birds

ToonruineePef

Angry Birds cake photo

exetainny

minecraft

minecraft


minecraft onlineminecraft

greempops

iphone 5
lady gaga
rebecca black

The comments to this entry are closed.

IMPORTANT!!! THIS SITE'S URL IS NOW CHANGED!!!

GLOCAL STORY IDEAS

CITIZEN'S MEDIA